Ноутбуки понад 10 років замінюють нам цілий арсенал канцелярських предметів, допомагають нам у роботі, навчанні, радують наше дозвілля. Сучасні ноутбуки давно вийшли за межі робочого інструменту офісних працівників. Зараз своє застосування вони знаходять у будь-якій сфері діяльності, починаючи від ведення документації, складського обліку, та закінчуючи різними програмами для дизайну, проектування, аудіо- та відео-редагування. Принципова відмінність від домашніх комп'ютерів - це, звичайно, їх мобільність і компактність. Сучасні ноутбуки з кожним роком стають тоншими, легшими і потужнішими. Наприклад, останні моделі ультратонких ноутбуків мають товщину – 1,7 мм, а вага – 1.35 кг! Такий апарат завжди можна взяти собою і влаштувати собі робоче місце будь-де. Так що, якщо у вас є потреба в такому компактному помічнику, рекомендуємо купити ноутбук. Він зніме з вас частину завдань та дозволить працювати набагато продуктивніше.

Який ноутбук вибрати для роботи?

Вибір робочої «конячки» для роботи повинен ґрунтуватися на ваших завданнях, з якими йому доведеться зіткнутися. Тому в першу чергу варто приділити увагу технічним характеристикам ноутбука, а вже потім вибирати, виходячи з дизайну. Якщо ж ви не дизайнер, проектувальник, не зіштовхуєтеся з монтажем відео, і в цілому ноутбук вам потрібен для роботи з документами, інтернету та інших простих завдань, то в такому разі є вибирати компактніший ноутбук. Ми рекомендуємо придивитися до моделей від світових брендів:

  • MSI;
  • Asus;
  • Acer;
  • HP;
  • Dell;
  • Lenovo.

Які параметри визначають продуктивність ноутбука?

Якщо продовжувати розмову про технічну складову, то при виборі ноутбука потрібно звертати увагу, в першу чергу, на потужність процесора, об'єм ОЗУ, відеокарту - ця трійця визначає швидкість руху і визначає можливості ноутбука. Відповідно, чим більше – тим краще вибирати вже потрібно виходячи з бюджету. Також не варто забувати про пам'ять ноутбука, тут можливо два варіанти: або HDD-диск, або SSD. Другий відрізняється швидкістю роботи, але має менший обсяг та більшу вартість. Якщо вибрати не виходить і хочеться не ні в швидкості, ні в об'ємі пам'яті, можна встановити одночасно два. На SSD будуть програми та операційна система, а на HDD – все інше. У будь-якому випадку, при виборі ноутбука слід проконсультуватися з фахівцем, щоб не переплачувати зайвого та не купити зовсім слабкий ноутбук.

🤑 Які Ноутбуки найдешевші?

⭐ Які Ноутбуки найпопулярніші в 2024 році (рейтинг червня)?

💰 Скількі коштують Ноутбуки

🚚 Куди ми доставляємо Ноутбуки

Ноутбуки - Ви можете придбати з доставкою кур'єром по Київу, або Новою поштою в усіх населенних пунктах України, в тому числі: Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Вінниця, Чернігів, Херсон, Полтава, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Житомир, Суми, Рівне, Івано-Франківськ, Кам'янське, Тернопіль, Кропивницький, Кременчук, Луцьк, Біла Церква, Мелітополь, Ужгород, Бровари, Бердянськ, Нікополь, Павлоград, Кам'янець-Подільський, Мукачеве, Конотоп, Умань, Олександрія, Дрогобич, Бердичів, Шостка, Ізмаїл, Новомосковськ, Ковель, Ніжин, Сміла, Калуш, Червоноград, Бориспіль, Первомайськ, Ірпінь, Коростень та інші населені пункти.