Повернення товару

ОбмІн ТА ПОВЕРНЕННЯ

1Акуратно упакувати товар в оригінальну упаковку в повній комплектації (товари, що поставляються в комплекті, необхідно повертати також в комплекті).
2Написати заяву про повернення.
3Додати копію касового чека, вказати спосіб повернення грошових коштів (готівкою в нашому магазині, переведенням на карту).
4Зв'язатись з нашим Сервісним Центром за телефонами
(044) 383-72-03
або
(067) 176-36-56,
Вам буде повідомлено адресу, за якою необхідно відправити посилку. 
5Після відправлення посилки, повідомте нас будь-ласка про це, написавши листа на електронну пошту [email protected]

Підстави для повернення та обміну товарів

Покупець має право зробити повернення Товару (Повернення Товару проводиться, якщо зазначений Товар не був у споживанні, збережено його споживчі властивості, фабричні упаковка і ярлики, товарний вигляд і т. П.), Без вказівки причин протягом 14 (чотирнадцяти) календарних днів з моменту фактичного отримання Товару безпосередньо від продавця або осіб які мають продавця.

Постановою Кабінету міністрів України затверджений

«Перелік товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню) споживачами (покупцями))».


Цей перелік вказує на неможливість повернення Товарів належної якості, що володіють індивідуально-зумовленими властивостями, якщо подібні Товари можуть бути використані лише купуючим його споживачем.

Для повернення товару Вам необхідно представити документ, що підтверджує факт і умови його придбання, а також заповнити заяву на повернення товару.Повернення Товару, в разі виявлення недоліків, пов'язаних з невідповідністю умов Замовлення, які виникли з вини Продавця:

У разі якщо Товар переданий Вам з частковим недотриманням або з порушенням умов Замовлення з вини Продавця, що стосуються асортименту, комплектності, кількості Товару, Ви маєте право повідомити Продавця (не пізніше семи календарних днів після отримання) про ці порушення і вимагати їх усунення.

Також Ви маєте право на відмову від товару і повернення сплачених грошових коштів. В даному випадку Товар повинен бути повернутий Продавцю зі збереженням початкового товарного вигляду, його споживчих властивостей, пломб, упаковок і фабричних ярликів.

Для повернення товару Вам необхідно представити документ, що підтверджує факт і умови його придбання.

Для здійснення повернення необхідно заповнити заяву на повернення товару.


Ознайомитися з повною версією закону про права споживачів Ви можете за посиланням:

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1023-12